دریافت بسته ویندوز مدیا سنتر برای ویندوز ۸

دریافت بسته ویندوز مدیا سنتر برای ویندوز 8

یکی از تغییرات ویندوز ۸ نسبت به ویندوز ۷ حذف ویندوز مدیا سنتر بود که در ویندوز ۷ به صورت رایگان از آن استفاده می کردیم. اما در ویندوز ۸ Pro برای استفاده از مدیا سنتر باید License آن را خریداری کنیم که چیزی حدود ۱۰ دلار است. اگر شما هم از کاربران ویندوز ۸ Pro هستید و مایلید تا از ویندوز مدیا سنتر استفاده کنید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم که فقط تا آخر ژانویه ۲۰۱۳ اعتبار دارد.

ابتدا از اینجا به سایت مایکروسافت بروید. سپس یک ایمیل معتبر را وارد کنید تا کد محصول ویندوز مدیا سنتر را به صورت رایگان دریافت کنید. توجه داشته باشید که این کد فقط تا تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۳ اعتبار دارد. پس از اینکه شما license ویندوز ۸ را دریافت کردید می توانید از طریق لینک زیر نحوه فعال کردن ویندوز مدیا سنتر در ویندوز ۸ را مشاهده کنید:

چگونه Windows Media Center را در ویندوز ۸ فعال کنیم؟

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. شما خودتون امتحان کردید؟ یعنی اگه ۳۱ ژانویه تموم بشه اکتیو ویندوز از بین میره؟ چون با آپگرید کردن به مدیا سنتر ادیشن اون تغییر میکنه و اکتیوش از بین میره می خواستم ببینم در این صورت دی اکتیو میشه بعد از ۳۱ ژانویه؟