مشاهده فایل های آپدیت نصب شده بر روی کامپیوتر

همانطور که می دانید فایل های آپدیت مختلفی برای برطرف کردن باگ ها و مشکلات ویندوز و سایر برنامه ها منتشر می شود که شما می توانید از طریق ویندوز آپدیت آنها را نصب کنید. اما چطور بفهمیم که چه فایل های آپدیتی بر روی کامپیوتر ما نصب شده است؟

به طور معمول شما می توانید از طریق پنجره Programs and Features و انتخاب گزینه View Installed Updates موجود در پنل سمت چپ، تمام فایل های آپدیت نصب شده بر روی ویندوز را مشاهده کنید. اما در این مطلب قصد داریم روش سریعی را به شما معرفی کنیم تا از طریق یک میانبر بتوانید پنجره Installed Updates را مشاهده کنید.

برای ساخت میانبر بر روی دسکتاپ راست کلیک کرده و از زیر منوی New گزینه Shortcut را انتخاب کنید. سپس عبارت زیر را وارد کرده و میانبر را ایجاد کنید:

C:\Windows\explorer.exe shell:::{d450a8a1-9568-45c7-9c0e-b4f9fb4537bd}

مشاهده فایل های آپدیت نصب شده بر روی کامپیوتر

با انجام این کار پنجره Installed Updates برای شما نمایش داده خواهد شد که از طریق آن می توانید فایل های آپدیت نصب شده بر روی کامپیوتر را مشاهده کنید. این پنجره فایل های آپدیت نصب شده ویندوز و سایر اپلیکیشن های مرتبط را نمایش می دهد. شما می توانید از این ترفند در ویندوز ۷ و ویندوز ۸ استفاده کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Responses

  1. salam man vaghean az shoma mamnonam.man filenod32 ghablan offline update mishode valli hala har chi mihkam updatesh konam nemishe .chekar konam.mer30