پاک کردن علامت پیکان از روی میانبرها

همانطور که می دانید زمانی که یک میانبر از برنامه ها، فایل ها و پوشه ها ایجاد می کنید یک علامت پیکان کوچک بر روی میانبر نمایش داده می شود. این علامت برای این است که میانبرها از سایر فایل ها و پوشه ها تشخیص داده شوند. اما اگر شما بخواهید می توانید خیلی راحت و ساده این علامت را از روی میانبرها حذف کنید تا دسکتاپ شما زیباتر از قبل شود.

Windows Shortcut Arrow Editor نام یک برنامه رایگان و پرتابل است که با استفاده از آن می توانید علامت پیکان روی میانبرها را حذف کنید.

Windows Shortcut Arrow Editor

شما ۴ انتخاب دارید: انتخاب علامت پیکان پیش فرض، انتخاب شکل کلاسیک (ویندوز XP)، پاک کردن علامت پیکان از روی میانبرها و حالت سفارشی. در حالت سفارشی شما می توانید آیکن مورد نظر خود را بر روی میانبرها قرار دهید. بعد از انتخاب گزینه مورد نظر خود یکبار کامپیوتر را Restart کنید تا تغییرات اعمال شوند.

این برنامه با نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز ویستا، ویندوز ۷ و ویندوز ۸ سازگار است. شما می توانید برنامه Windows Shortcut Arrow Editor را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۹۹۰ کیلوبایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Responses

  1. خیلی برنامه جالبی بود من همیشه با این علامت پیکان مشکل داشتم ممنون

  2. سلام.ببخشید بعد که برنامه نصب شد باید چیکار کنیم؟؟