چگونه در صفحه شروع کاشی های جدید بسازیم؟

زمانی که شما یک میانبر از فایل ها و برنامه ها را در Start Screen پین می کنید، شکل پیش فرض آن حفظ می شود و با کاشی های رابط کاربری مدرن تفاوت دارد. در اینجا قصد داریم شما را با ابزار فوق العاده ای آشنا کنیم که با استفاده از آن می توانید کاشی های دلخواه خود را درست شبیه یک کاشی رابط کاربری مدرن ایجاد کرده و در صفحه شروع پین کنید.

Modern Tile Maker نام یک اپلیکیشن رایگان برای ویندوز ۸ است که به شما اجازه می دهد تا کاشی های مورد نظر خود را به راحتی بسازید و آنها را به Start Screen پین کنید.

Modern Tile Maker

یکی از ویژگی های جالب این ابزار، امکان مشاهده پیش نمایش کاشی قبل از ایجاد آن است. همچنین این برنامه از فرمت های مختلفی پشتیبانی می کند و شما می توانید یک کاشی از هر نوع فایلی را به راحتی ساخته و در صفحه شروع پین کنید. استفاده از برنامه Modern Tile Maker بسیار راحت است. بعد از دانلود و نصب برنامه از لینک انتهای مطلب، برنامه را اجرا کنید و یک نام را برای کاشی خود انتخاب کنید. سپس رنگ متن، آدرس فایل یا صفحه وب و تصویر کاشی را انتخاب کرده و بر روی دکمه Pin to Start کلیک کنید.

چگون در صفحه شروع کاشی های جدید بسازیم؟

کاشی هایی که شما می سازید در مسیر زیر ذخیره خواهند شد:

C:\Program Files\MTM\Tile Images\User Created Tiles

 همچنین اندازه کاشی ها ۱۵۰ * ۱۵۰ است. اگر تصاویر شما بزرگتر از این اندازه باشند بدون از دست دادن کیفیت Fit خواهند شد. این برنامه هنوز گزینه ای برای کاشی های عریض و بزرگتر ندارد. بهتر است که سعی کنید از تصاویری با پس زمینه شفاف برای کاشی ها استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این برنامه یک نقطه بازیابی ایجاد کنید. شما می توانید برنامه Modern Tile Maker را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۲.۱۶ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. سلام من این برنامه رو که نصب میکنم خطا میده
    Unhandeled exception has occurrred in your application
    Method not found :system.type
    این مال چیه