از راه دور دوربین اندروید و آیفون را کنترل کنید

Remote Shot

امروزه به طور حتم تمام تلفن های همراه به دوربین مجهز هستند که بی شک این ویژگی مورد استفاده همه کاربران می باشد و می توان گفت افراد در خرید گوشی خود نیز بیشتر به کیفیت دوربین آن توجه می کنند. ما نیز در این مطلب به معرفی اپلیکیشنی خواهیم پرداخت که می تواند برای کاربران گوشی های اندروید و آیفون در استفاده بهتر از دوربین گوشی همراه خود بسیار مفید واقع شود.

شما می توانید با بکارگیری اپلیکیشن Remote Shot از یک ابزار برای کنترل ابزار دیگر خود استفاده کنید. یا به عبارتی دیگر با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی خود، گوشی دیگری را به منظور عکس برداری از راه دور تعیین و کنترل کنید.

تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که این اپلیکیشن رایگان را از لینک انتهای مطلب دانلود و بر روی گوشی خود نصب کرده و ابزار مورد نظر را به منظور کنترل دوربین از راه دور انتخاب کنید. برای برقراری اتصال دو ابزار از طریق اپلیکیشن مذکور از ارتباط بلوتوث استفاده کنید و توجه داشته باشید در زمانی که بلوتوث گوشی تان خاموش باشد عمل برقراری ارتباط صورت نخواهد گرفت.

بعد از اولین اتصال دو وسیله، اپلیکیشن Remote Shot از شما درخواست می کند تا دوربین و ابزار کنترل از راه دور را مشخص و انتخاب کنید. همان گونه که در شکل زیر می بینید با انتخاب گزینه Remote می توانید ابزار را به عنوان کنترلگر (و نه دوربین) در گوشی اندروید و یا آیفون خود مشخص کنید.

بعد از انجام مراحل فوق و تعیین صحیح دوربین و کنترلگر، حال می توانید پیش نمایش دوربین گوشی تان را در وسیله ای دیگر مشاهده کرده و عکس مورد نظرتان را بگیرید. Remote Shot همچنین امکاناتی نظیر زوم تصویر، تنظیم فلاش خودکار، فیلم برداری و… را در اختیارتان قرار می دهد.

دانلود Remote Shot برای اندروید

دانلود Remote Shot برای آیفون

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. آقا چند وقت پیش گوشیمو ازم دزدیدن گوشیمم آیفون۴ بود راهی داره از این نرم افزار استفاده کنم