اپلیکیشن فشرده سازی فایل ها برای ویندوز RT

همانطور که می دانید ویندوز RT فقط بر روی پردازنده های ARM قابل اجرا است و طراحی این ویرایش متناسب با تبلت ها صورت گرفته است. علاوه بر این امکان نصب برنامه های دسکتاپ در ویندوز RT وجود ندارد و شما فقط می توانید از طریق فروشگاه ویندوز اپلیکیشن های مورد نظر خودتان را نصب کنید.

بیشتر فایل هایی که شما از اینترنت دانلود می کنید در فرمت Zip ,RAR و یا ۷z هستند. خب پس ما چگونه می توانیم یک فایل فشرده را در ویندوز RT باز کنیم و یا حتی فایل های فشرده خودمان را بسازیم؟

۸Zip نام اپلیکیشنی است که با استفاده از آن می توانید فایل ها و پوشه های خود را در ویندوز RT فشرده کنید.

اپلیکیشن فشرده سازی فایل ها برای ویندوز RT

البته این نسخه اولیه اپلیکیشن است و فقط از فرمت Zip. پشتیبانی می کند اما بنا به گفته سازنده اپلیکیشن در نسخه بعدی فرمت های RAR ,ISO ,CAB ,7z ,TAR و MSI به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد.

اپلیکیشن فشرده سازی فایل ها برای ویندوز RT

توجه داشته باشید که نسخه فعلی این اپلیکیشن رایگان است و با پردازنده های ۳۲ بیتی، ۶۴ بیتی و ARM سازگار است. همچنین شما می توانید این App را بر روی هر ۳ نسخه ویندوز ۸، ویندوز ۸ پرو و ویندوز RT نصب کنید. شما می توانید هم اکنون از طریق فروشگاه ویندوز اپلیکیشن ۸Zip را دانلود و نصب کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.

دانلود نسخه نهایی WinRAR 4.20


Comments are closed.