دانلود نسخه پیش نمایش IE 10 برای ویندوز ۷

ساعاتی قبل نسخه پیش نمایش Internet Explorer 10 برای ویندوز ۷ منتشر شد و سرانجام امکان استفاده از جدیدترین نسخه مرورگر مایکروسافت در ویندوز ۷ به وجود آمد.

اینترنت اکسپلورر ۱۰ قابل نصب بر روی نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز ۷ سرویس پک ۱ است که از زبان های مختلفی نیز پشتیبانی می کند (به غیر از فارسی). البته بعد از نصب IE 10 بر روی ویندوز ۷ من تفاوت زیادی بین دو نسخه ۹ و ۱۰ این مرورگر مشاهده نکردم. شاید دو تفاوت اصلی وجود داشته باشد. یکی امکان آپدیت خودکار Internet Explorer 10 است که در نسخه ۹ وجود نداشت. با استفاده از این ویژگی به روزرسانی های جدید اینترنت اکسپلورر ۱۰ به صورت خودکار دانلود و نصب خواهند شد.

Internet Explorer 10

ویژگی دیگر، امکان پین کردن وب سایت ها به منوی Start است که برای انجام این کار می توانید از گزینه Add site to Start Menu در منوی Settings استفاده کنید.

پین کردن سایت به منوی Start

همانطور که گفتیم این نسخه پیش نمایش است و اگر بعد از نصب IE 10 خواستید آن را از روی ویندوز پاک کنید می توانید از طریق مراحل زیر این کار را انجام دهید:

# در منوی Start عبارت Programs and Features تایپ کرده و Enter را فشار دهید.

# از پنل سمت چپ گزینه View installed update را انتخاب کنید.

# سپس بر روی Internet Explorer 10 راست کلیک کرده و گزینه Uninstall را انتخاب کنید.

# بعد از Restart کامپیوتر شما می توانید دوباره از نسخه ۹ اینترنت اکسپلورر استفاده کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر Internet Explorer 10 را دانلود کرده و بر روی ویندوز ۷ نصب کنید:

Download Internet Explorer 10

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Responses

  1. باسلام.این نرم افزارهایی که درسایت قرارمی دهید.واقعآمفیدمیباشد.تشکر

  2. نسخه نهایی کی میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ب