از کجا بدانیم کامپیوتر چه زمان هایی روشن بوده است؟

همه ما در طول روز بارها کامپیوتر خود را روشن و خاموش می کنیم و کارهای روزمره خودمان را انجام می دهیم. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر شخص دیگری از کامپیوتر ما استفاده کرد از کجا و چگونه متوجه بشویم؟ در این پست قصد داریم شما را با یک ابزار فوق العاده کاربردی برای ردیابی ورود به سیستم و خروج از آن آشنا کنیم.

PC Usage Viewer نام نرم افزار فوق العاده ای است که با استفاده از آن می توانید متوجه شوید که کامپیوتر شما در چه ساعاتی از روزها، هفته ها و حتی ماه های گذشته روشن بوده است.

PC Usage Viewer

شما می توانید از اطلاعات این برنامه در ۳ حالت جدول، گراف و متن استفاده کنید که هر حالت جزئیات دقیقی از زمان ورود و خروج را در اختیار شما قرار می دهد. لازم به ذکر است که این نرم افزار از فایل های گزارش موجود بر روی سیستم این اطلاعات را بدست می آورد و اگر به هر دلیلی فایل های گزارش از روی کامپیوتر شما پاک شده باشد، اطلاعاتی را مشاهده نخواهید کرد.

این ابزار کاملا رایگان است و برای استفاده پرتابل از آن بعد از نصب برنامه به مسیر نصب بروید و فایل exe. را بر روی USB خود کپی کنید. نرم افزار PC Usage Viewer با نسخه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز ۷ و ویندوز ۸ سازگار است. شما می توانید این برنامه فوق العاده را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۶۴۹ کیلوبایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Responses

 1. سلام
  برنامه بسیار خوبی می باشد و برای پرتابلشم چون حجم فایلش کمه میشه از این ضعفی که داره صرفنظر کرد
  تشکر

 2. سلام
  ایا برنامه ای وجود دارد که بوسیله ان بتوان فهمید که کاربر استفاده از رایانه از کدا دراو ها استفادهکره یا چه فلمهای را بوسیله کامپیوتر مشاهده کرده
  ایا برنامه ای وجود دارد که تمام این موارد راضبط کند
  fooladreza@yahoo.com