دانلود ۳ تم فوق العاده زیبا برای ویندوز ۷ و ویندوز ۸

جشن هالووین یکی از جشن های سنتی است که مراسم آن در شب ۳۱ اکتبر برگزار می شود و شرکت کنندگان در این جشن لباس های عجیب و غریب می پوشند. یکی از نمادهای هالووین یک کدوتنبل توخالی است که برای آن دهان و چشم به صورتی ترسناک درآورده شده و با روشن کردن شمع در درون کدوتنبل به آن جلوه‌ای ترسناک داده می‌شود. مایکروسافت به مناسبت جشن هالووین ۳ تم فوق العاده زیبا را برای ویندوز ۷ و ویندوز ۸ منتشر کرده است.

Creepy Cobwebs:

Creepy Cobwebs

در این تم ۸ تصویر پس زمینه فوق العاده زیبا از مجسمه ها، شاخه و برگ ها، درگاه های تاریک و تارهای عنکبوت وجود دارد که دسکتاپ شما را وهم آور و ترسناک می کند. شما می توانید این تم را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

Download Creepy Cobwebs theme

Trick or Treat:

Trick or Treat

این تم شامل ۵ تصویر پس زمینه زیبا از کدوهای ترسناک هالووین است که دسکتاپ شما را زیباتر از قبل می کند. شما می توانید این تم زیبا را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

Download the Trick or Treat

Ticket to Fear:

Ticket to Fear

در این تم ۸ تصویر پس زمینه از خانه های خالی از سکنه و اشباح و عروسک های ترسناک گنجانده شده است که می تواند برای افرادی که به دنبال هیجان بیشتری هستند جالب باشد. شما می توانید این تم فوق العاده زیبا را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

Download the Ticket to Fear theme

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Responses

 1. سلام بر شما.
  توجه داشته باشید که هالووین جشن سنتی برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی است و نه ما.
  لازمه که فرهنگ خودمون رو حفظ و صادر کنیم نه این که فرهنگ بیگانه رو به بهانه‌ٔ این که تکنولوژی در اختیار اون‌هاست بپذیریم.
  موفّق باشید.

  • با سلام… اشتباه برداشت نکنید لطفا. هدف ما از این پست فقط و فقط معرفی تم های جدید بود و نه القای فرهنگ سایر کشورها. مطمئن باشید اگر از اعیاد خودمون هم تمی وجود داشته باشه قرار میدیم.

 2. شما بلدین فقط دنبال مطابی باشین که ضد عـــــــــــــــــــــــقـــــــــــــــــــــــاید ……..
  باشن تا بتونین یه انتقادی کنین
  یکی نیس که بگه اخه تو را سننه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  تو برو اشتو بخور……………
  توجه! منظور من مدیرسایت نیست

 3. توجه داشته باشید که هالووین جشن سنتی برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی است و نه ما.
  لازمه که فرهنگ خودمون رو حفظ و صادر کنیم نه این که فرهنگ بیگانه رو به بهانه‌ٔ این که تکنولوژی در اختیار اون‌هاست بپذیریم.

  آخه فرهنگ تو چیه بدبخت که میخوای صادرش کنی/تویی که این حرفو میزنی برو یه تم مثل اونا درست کن بعد [...]