چگونه ایمیل ها را از جی میل به Outlook.com انتقال دهیم؟

چگونه ایمیل ها را از جی میل به Outlook.com انتقال دهیم؟

همانطور که می دانید مایکروسافت اخیرا سرویس ایمیل Outlook.com را معرفی کرد، یک سرویس ایمیل رایگان به همراه ویژگی های فوق العاده و جدید. در مطالب قبلی به صورت جامع نحوه استفاده از Outlook.com را آموزش داده ایم که برای مشاهده آنها می توانید به آرشیو مراجعه کنید. اما در این مطلب قصد داریم نحوه انتقال ایمیل ها و کانتکت ها از جی میل به Outlook.com را آموزش دهیم.

اگر شما هم از کاربران جی میل هستید به راحتی و با انجام چند مرحله ساده می توانید ایمیل ها و لیست کانتکت های خود را بدون از دست دادن داده ها و فایل ها به سرویس Outlook.com انتقال دهید. این پست را به دو بخش تقسیم کردیم. بخش اول به شما کمک می کند تا ایمیل های جدید خود را به Outlook.com فوروارد کنید و بخش دوم که در آن نحوه انتقال ایمیل های قدیمی و کانتکت ها از جی میل به Outlook.com را آموزش می دهیم.

فوروارد کردن ایمیل ها از Gmail به Outlook.com:

ابتدا به حساب جی میل خود لاگین کرده و مراحل زیر را به دقت دنبال کنید:

# به بخش تنظیمات (Settings) اکانت جی میل خود بروید و بر روی زبانه Forwarding and POP/IMAP کلیک کنید.

Forwarding and POP/IMAP

# سپس بر روی دکمه Add a forwarding address کلیک کنید.

Add a forwarding address

# در این مرحله شما باید آدرس ایمیل Outlook.com خود را وارد کنید. ایمیل های جدید به این آدرس انتقال داده خواهند شد.

وارد کردن آدرس ایمیل Outlook.com

# بر روی Next کلیک کنید. حالا یک ایمیل حاوی کد تائید به آدرس Outlook.com برای احراز هویت ارسال می شود. به حساب Outlook.com بروید و کد تائید را کپی کرده و آن را در کادر زیر وارد کنید. در آخر بر روی دکمه Verify کلیک کرده و تنظیمات را ذخیره کنید.

وارد کردن کد تائید

از این پس اگر ایمیل جدیدی به حساب جی میل شما بیاید یک کپی از آن به طور خودکار به حساب Outlook.com ارسال خواهد شد.

انتقال ایمیل های قدیمی و لیست کانتکت ها از Gmail به Outlook.com:

انتقال ایمیل ها و کانتکت ها از جی میل به Outlook.com بسیار راحت است. ابتدا به سایت TrueSwitch بروید و سپس آدرس جی میل و پسورد آن به همراه آدرس Outlook.com به همراه پسورد را وارد کنید.

انتقال ایمیل های قدیمی و لیست کانتکت ها از Gmail به Outlook.com

با استفاده از گزینه های پایین صفحه هم می توانید مشخص کنید که چه اطلاعاتی از جی میل و Outlook.com انتقال داده شود. همچنین امکان مطلع کردن کانتکت ها از آدرس Outlook.com شما با فعال کردن گزینه زیر وجود دارد:

Tell your contacts about your Outlook.com or Hotmail address

در آخر بر روی دکمه Copy to Outlook.com or Hotmail کلیک کنید. پس از چند دقیقه شما ایمیل ها و لیست کانتکت های شما از جی میل به Outlook.com انتقال داده خواهد شد. این یکی از بهترین و ساده ترین روش های انتقال اطلاعات از Gmail به Outlook.com می باشد.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Comments are closed.