دانلود درایورهای پرینتر HP برای ویندوز ۸

بعد از اینکه مایکروسافت نسخه RTM ویندوز ۸ را منتشر کرد بسیاری از کاربران ویندوز ۷ به ویندوز ۸ آپگرید کردند. مطمئنا حالا هم که نسخه نهایی ویندوز ۸ منتشر شده است هر روز به تعداد کاربرانی که از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ سوئیچ می کنند افزایش پیدا خواهد کرد. بیشتر ما در محل کار یا منزل از پرینترهای HP استفاده می کنیم و حتما افرادی که تازه به کاربران ویندوز ۸ اضافه شده اند با این مشکل مواجه شده اند که پرینتر آنها به دلیل نبودن درایور مناسب در ویندوز ۸ قابل استفاده نیست.

اما با منتشر شدن نسخه نهایی ویندوز ۸، شرکت HP نیز درایورهای ویندوز ۸ را منتشر کرده است که شما می توانید با نصب آنها از پرینتر خود در ویندوز ۸ نیز بدون مشکلی استفاده کنید.

دانلود درایورهای پرینتر HP برای ویندوز 8

با استفاده از ویزارد HP Printer Install Wizard for Windows درایورهای پرینتر HP به صورت خودکار بر روی کامپیوتر دانلود و نصب خواهند شد. تنها کاری که شما باید بکنید این است که پرینتر را به کامپیوتر متصل کرده و آن را روشن کنید. سپس از طریق ویزارد درایورهای ضروری نصب خواهند شد.

اگر هنگام نصب این درایورها در ویندوز ۸ با پیغام خطایی مواجه شدید پیشنهاد می کنیم از برنامه HP Print and Scan Doctor برای شناسایی و رفع مشکل استفاده کنید. لینک دانلود این برنامه در انتهای مطلب قرار داده شده است.

دانلود درایورهای پرینتر HP برای ویندوز 8

توجه داشته باشید که این درایورها قابل نصب بر روی ویندوز RT نیستند و اگر شما به دنبال درایورهای ویندوز RT هستید باید به سایت HP مراجعه کرده و جستجو کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر ویزارد نصب درایور و برنامه HP Print and Scan Doctor را به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۶.۸۷ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Responses

  1. سلام…خیلی لطف کردین…نمیدونید چقدر به این احتیاج داشتم…اجرتون با خود خدا…واقعا نامردی بود اگه تشکر نمیکردم…ممنون….یاعلی

  2. آقا دستت درد نکنه عالی بود من فک می کردم شارژ کارتریجم تموم شده .خوب شد نرفتم شارژ کنم وگرنه ضایع می شدم.