نمایش نوار وظیفه در صفحه شروع

نمایش نوار وظیفه در صفحه شروع

همانطور که می دانید به صورت پیش فرض Start Screen کاملا صفحه نمایش را می پوشاند و امکان استفاده از نوار وظیفه در Start Screen وجود ندارد. برای مشاهده نوار وظیفه شما باید ابتدا به دسکتاپ سوئیچ کرده و سپس از گزینه های آن استفاده کنید. اما در این پست روشی را به شما معرفی می کنیم که به راحتی می توانید از Taskbar در صفحه شروع بهره مند شوید.

Start Menu Modifier نام اپلیکیشن رایگانی است که در مطالب قبلی اشاره کردیم با استفاده از آن می توانید اندازه Start Screen را کاهش دهید. اما علاوه بر این، شما می توانید با استفاده از این برنامه نوار وظیفه را نیز در صفحه شروع نمایش دهید.

Start Menu Modifier

بعد از اجرای برنامه، در قسمت Position گزینه Fill screen, show taskbar را انتخاب کرده و بر روی Apply کلیک کنید. توجه داشته باشید که ممکن است بعد از هر بار بوت کامپیوتر نیاز باشد تا برنامه را دوباره اجرا کنید. به همین دلیل تیک گزینه Run at windows startup را بزنید تا هنگام راه اندازی مجدد کامپیوتر، برنامه به صورت خودکار اجرا شود.

Start Menu Modifier با نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز ۸ سازگار است. شما می توانید این برنامه را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دریافت کنید:

حجم فایل: ۲۹۸ کیلوبایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Comments are closed.