چگونه از آفیس ۲۰۱۰ به آفیس ۲۰۱۳ آپگرید کنیم؟

آفیس ۲۰۱۳ آخرین نسخه مجموعه نرم افزارهای آفیس است که چند روز پیش نسخه ۶۰ روزه آن منتشر شد. آفیس ۲۰۱۳ ویژگی های جدیدی نسبت به نسخه های قبلی آفیس دارد که در مطالب قبلی سعی کردیم بیشتر آنها را آموزش دهیم و شما می توانید از طریق آرشیو آفیس ۲۰۱۳ به آنها دسترسی داشته باشید. کاربران آفیس ۲۰۱۰ می توانند به راحتی به آفیس ۲۰۱۳ آپگرید کنند. همچنین شما می توانید آفیس ۲۰۱۳ را در کنار نسخه های قبلی آفیس داشته باشید. در این پست قصد داریم نحوه آپگرید کردن از آفیس ۲۰۱۰ به آفیس ۲۰۱۳ را آموزش دهیم.

# مرحله ۱: ابتدا فایل Setup آفیس ۲۰۱۳ را اجرا کنید تا ویزارد نصب شروع به کار کند.

مرحله 1

# مرحله ۲: قوانین مربوط به License نرم افزار را قبول کرده و بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

مرحله 2

# مرحله ۳: در این مرحله دو گزینه وجود دارد. اگر بر روی دکمه Upgrade کلیک کنید نسخه قبلی آفیس شما به آفیس ۲۰۱۳ آپگرید خواهد شد. اما با کلیک کردن بر روی دکمه Customize تنظیمات مربوط به مسیر نصب نرم افزار، اطلاعات کاربری و همچنین گزینه های مربوط به نصب آفیس ۲۰۱۳ در کنار نسخه های قبلی آفیس نمایش داده می شود. بر روی دکمه Customize کلیک کنید.

مرحله 3

# مرحله ۴: در زبانه Upgrade شما می توانید انتخاب کنید که آیا نسخه قبلی برنامه های آفیس حذف شوند یا خیر. اگر می خواهید ورژن های قبلی برنامه های آفیس در کنار آفیس ۲۰۱۳ وجود داشته باشند گزینه Keep all previous versions را انتخاب کرده و بر روی دکمه Install کلیک کنید.

مرحله 4

# مرحله ۵: صبر کنید تا مراحل نصب و آپگرید آفیس ۲۰۱۳ به طور کامل انجام شود.

مرحله 5

# مرحله ۶: بعد از نصب و آپگرید کامل آفیس ۲۰۱۳ پنجره زیر نمایش داده خواهد شد. در آخر بر روی دکمه Close کلیک کنید.

مرحله 6

به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما قصد دارید نسخه ۲۰۱۰ و ۲۰۱۳ آفیس را در کنارهم داشته باشید، از برنامه Outlook فقط در یکی از ورژن ها می توانید استفاده کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Responses

  1. آقا تو رو خدا کرک واقعی آفیس ۲۰۱۳ رو بزارید . من ۲ تا کرک تست کردم نشد

  2. با سلام و تشکر بسیار از مطلب بسیار مفیدتون