اطلاع از آپدیت های جدید در ویندوز ۸

با انتشار ویندوز ۸ تغییرات فراوانی را نسبت به نسخه های قبلی ویندوز شاهد بودیم. یکی از تغییرات کوچکی که شاید بسیاری از کاربران از آن بی خبر باشند، اطلاع رسانی آپدیت های جدید ویندوز ۸ است. همانطور که می دانید در ویندوز ۷ اگر فایل های آپدیت جدیدی منتشر شود از طریق قسمت Notification به کاربر اطلاع داده می شود اما این ویژگی در ویندوز ۸ حذف شده است. راه حل، استفاده از ابزار جدید ویندوز ۸ است.

Windows Update Notifier نام ابزار رایگان، پرتابل و کم حجمی است که به کمک آن می توانید از به روز رسانی های جدید در ویندوز ۸ مطلع شوید. اگر آپدیت های جدیدی برای ویندوز ۸ منتشر شده باشد، از طریق قسمت Notification به اطلاع شما خواهد رسید.

Updates Available

البته این برنامه با اینکه برای ویندوز ۸ طراحی شده است اما در ویندوز ۷ نیز به خوبی کار می کند. ولی اگر شما کاربر ویندوز ۷ هستید نیازی به این ابزار نخواهید داشت.

Search for Updates

همچنین شما می توانید به صورت دستی و از طریق آیکن برنامه در قسمت System Tray به روز رسانی های جدید را بررسی کنید. علاوه بر این با کلیک بر روی گزینه Windows Updates Control Panel می توانید پنجره Windows Updates را باز کنید. شما می توانید برنامه Windows Update Notifier را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۲۳۳ کیلوبایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Comments are closed.