۳ دلیل برای اینکه توئیت های خود را زمانبندی کنیم!

3 دلیل برای اینکه توئیت های خود را زمانبندی کنیم!

بلاگرها و نویسندگان سایت های خبری که از توئیتر استفاده می کنند بنا به دلایل مختلفی توئیت های خودشان را زمانبندی می کنند. البته شما هم به عنوان یک کاربر معمولی می توانید از این تکنیک استفاده کنید. در این مقاله سعی کرده ایم مهمترین دلایل و مزیت های زمانبندی توئیت ها را توضیح دهیم.

۱. صرفه جویی در زمان:

مهمترین دلیل زمانبندی توئیت ها صرفه جویی در زمان است. زمانبندی توئیت ها این امکان را می دهد تا شما از وقت خود به صورت بهینه تری استفاده کنید. فراموش نکنید که شما فقط ۲۴ ساعت در یک روز زمان دارید و باید به کارهای شخصی خودتان نیز رسیدگی کنید. علاوه بر این ممکن است که فراموش کنید در یک روز مطالب خودتان را توئیت کنید.

۲. ارسال توئیت ها در Peak ساعت:

معمولا افرادی که از شما در توئیتر پیروی می کنند روزانه در یک Peak ساعت مشخصی توئیتر را بررسی می کنند. پیدا کردن Peak ساعت برای بلاگرها از اهمیت بالایی برخوردار است چون باعث افزایش بازدید سایت خواهد شد. از طرف دیگر در نظر بگیرید که شما همیشه نمی توانید در Peak ساعت پشت کامپیوتر بنشینید و مطالب خودتان را توئیت کنید. به همین دلیل بهتر است که توئیت های خود را در Peak ساعت پر ترافیک زمانبندی کنید. در ضمن با انجام این کار تویئت های مهمتر در ساعات پر ترافیک و توئیت های کم اهمیت در ساعات دیگری ارسال خواهند شد.

۳. افزایش حضور اجتماعی شما:

زمانبندی توئیت ها باعث افزایش فعالیت شما در توئیتر می شود. فرض کنید که شما نویسنده یک سایت خبری هستید و چند روزی به مسافرت بروید و به اینترنت هم دسترسی نداشته باشید. اصلا خوشایند نیست که چند روز هیچ توئیتی را ارسال نکنید. اشتباه نکنید منظور ما این نیست که روزانه ۱۰۰ تا توئیت باید ارسال کنید اما حداقل چند توئیت باید پست کنید تا کاربران و افرادی که در توئیتر از شما پیروی می کنند، حضور و فعالیت دائمی شما را در توئیتر مشاهده کنند.

اگر شما هنوز توئیت های خودتان را زمانبندی نکرده اید اینجا کلیک کرده و بهترین ابزار آنلاین برای انجام این کار را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید هم اکنون به جمع دوستان ما در توئیتر بپیوندید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.

مطالب مرتبط:

چگونه مطالب خود را در فیس بوک، توئیتر و LinkedIn زمانبندی کنیم؟

از طریق توئیتر کامپیوتر را کنترل کنید


Comments are closed.