چگونه از دست نوار ابزارها خلاص شویم؟

چگونه از دست نوار ابزارها خلاص شویم؟

امروزه بیشتر سایت ها و موتورهای جستجو یک نوار ابزار را برای استفاده راحت تر کاربران خود منتشر می کنند. معمولا تعداد زیادی از کاربران هم آنها را نصب می کنند، حتی اگر استفاده چندانی از آنها نکنند. اما بعد از مدتی که تعداد نوار ابزارهای نصب شده روی سیستم افزایش پیدا می کند مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد. برای مثال زمانی که مرورگر خود را باز می کنید زمان باز شدن مرورگر به دلیل Toolbar های نصب شده افزایش پیدا خواهد کرد. البته شما می توانید نوار ابزارها را به راحتی غیرفعال کنید اما در اینجا قصد داریم به شما یه راه حل مناسب را معرفی کنیم.

Toolbar Cleaner نام برنامه رایگان و کم حجمی است که با استفاده از آن می توانید به سرعت و به راحتی نوار ابزارهای نصب شده بر روی کامپیوتر خود را پاک کنید. همچنین امکان پاک کردن افزونه های نصب شده نیز در این برنامه وجود دارد.

Toolbar Cleaner

استفاده از این نرم افزار بسیار راحت است. بعد از نصب و اجرای برنامه، نوار ابزارها و افزونه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه Remove Selected Toolbars کلیک کنید. شما می توانید نرم افزار Toolbar Cleaner را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۱.۱۲ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Comments are closed.