دانلود اپلیکیشن Dropbox برای ویندوز ۸

دانلود اپلیکیشن Dropbox برای ویندوز 8

Dropbox یکی از محبوب ترین سرویس های ابری است که شما می توانید به صورت رایگان از سرویس های اشتراک گذاری آن استفاده کنید. در مطالب قبلی نحوه اشتراک گذاری فایل ها در Dropbox، تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات حساب Dropbox و افزایش امنیت اکانت Dropbox را آموزش داده ایم. به تازگی اپلیکیشن ویندوز ۸ دراپ باکس منتشر شده است که شما می توانید از طریق ویندوز استور آن را دانلود کنید.

اپلیکیشن Dropbox رایگان است و شما می توانید با استفاده از این App به راحتی فایل ها، تصاویر و ویدئوهای موجود در اکانت Dropbox خودتان را مشاهده کنید. البته نسخه فعلی این اپلیکیشن محدودیت هایی را دارد و بسیاری از ویژگی های نسخه دسکتاپ Dropbox در این اپلیکیشن قابل استفاده نیست. برای مثال، امکان دانلود یا آپلود فایل ها از طریق این اپلیکیشن وجود ندارد. همچنین شما نمی توانید لینکی را به اشتراک بزارید و امکان انتقال، حذف یا تغییر نام فایل ها نیز وجود ندارد. توجه داشته باشید که در نسخه های بعدی تمام این ویژگی ها اضافه خواهند شد. در نسخه فعلی شما فقط می توانید حساب Dropbox خودتان را بررسی کرده و فایل ها را مشاهده کنید.

دانلود اپلیکیشن Dropbox برای ویندوز 8

البته در مستندات این App آمده است که امکان به اشتراک گذاری هر فایل و پوشه ای با استفاده از Share Charm وجود دارد. به هر حال، به خاطر محدودیت هایی که نسخه فعلی این اپلیکیشن دارد توصیه می کنیم از نسخه دسکتاپ Dropbox استفاده کنید اما استفاده از این App می تواند برای کاربران تبلت ها و دستگاه های لمسی که از سیستم عامل ویندوز RT بهره می برند بسیار مفید باشد.

اپلیکیشن Dropbox با پردازنده های ۳۲ بیتی، ۶۴ بیتی و ARM سازگار است. برای مشاهده جزئیات این اپلیکیشن اینجا کلیک کنید. اگر شما از سرویس های ابری مختلفی استفاده می کنید می توانید با استفاده از این مطلب آموزشی نحوه انتقال فایل بین سرویس های ابری مختلف را یاد بگیرید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Comments are closed.