چگونه از اپلیکیشن های ویندوز ۸ Backup تهیه کنیم؟

همانطور که می دانید ویندوز ۸ ویژگی های جدید بسیاری دارد که ویندوز استور یکی از مهمترین آنهاست. شما می توانید از طریق ویندوز استور و اکانت مایکروسافت خودتان روزانه اپلیکیشن های مختلفی را دانلود و نصب کنید. اما بعد از نصب اپلیکیشن ها ممکن است که شما بخواهید از داده های اپلیکیشن های نصب شده نسخه Backup تهیه کنید و از آنها در مواقع ضروری مانند نصب مجدد ویندوز ۸ و یا بر روی یک کامپیوتر دیگر استفاده کنید.

Windows 8 Apps Data Backup نام یکی از ابزارهای کم حجم و بسیار کاربردی ویندوز ۸ است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی بتوانید از داده های اپلیکیشن های نصب شده بر روی ویندوز ۸ Backup تهیه کرده و یا حتی آنها را بازیابی کنید. با استفاده از این App شما حتی می توانید از مرحله های مختلف یک بازی و تنظیمات اپلیکیشن ها نسخه پشتیبان تهیه کنید.

Windows 8 Apps Data Backup

این برنامه پرتابل بوده و برای استفاده از آن کافی است تا برنامه را اجرا کرده و اپلیکیشن های مورد نظر خودتان را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این برنامه از داده های اپلیکیشن ها Backup تهیه می کند و نه از خود اپلیکیشن ها. برای بازیابی داده های اپلیکیشن ها شما نیاز دارید تا دوباره اپلیکیشن ها را بر روی کامپیوتر جدید نصب کرده و سپس از طریق این برنامه و گزینه Restore آنها را بازیابی کنید. شما می توانید برنامه Windows 8 Apps Data Backup را از طریق لینک زیر و به صورت مستقم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۲۲۸ کیلوبایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. سلام
    استور که توی خود ویندوز هشت هستش واسه من وقتی بازش میکنم پیغام میده
    Sorry, Windows Store isn’t avalibale for yor region
    باید چیکار کنم؟