چگونه گوگل درایور و دراپ باکس را با آفیس ۲۰۱۳ ادغام کنیم؟

نسخه ۲۰۱۳ مایکروسافت آفیس، نسخه ای است که توسعه دهندگان و کاربران سرویس های ابری علاقه زیادی به آن دارند. آفیس ۲۰۱۳ با سرویس ابری SkyDrive ادغام شده است و کاربران اسکای درایو می توانند به صورت مستقیم فایل های خودشان را در SkyDrive ذخیره و یا آنها را از کلود اجرا کنند. همانطور که می دانید Dropbox و Google Drive از رقیبان اصلی SkyDrive محسوب می شوند. اما آیا راهی وجود دارد که این سرویس های ابری را هم با آفیس ۲۰۱۳ ادغام کرد و کاربران این دو سرویس ابری محبوب نیز بتوانند از طریق برنامه های آفیس دسترسی سریعتری به اسناد خود داشته باشند؟ در اینجا به این سوال پاسخ خواهیم داد.

اضافه کردن Dropbox به آفیس ۲۰۱۳:

قبل از انجام هر کاری شما باید نسخه کلاینت برنامه Dropbox را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. سپس فایل زیر را دانلود کرده و با استفاده از یک اکانت Administrator آن را اجرا کنید:

دانلود: فایل دراپ باکس | رمز فایل: www.hinetwork.ir

سپس از دستورالعمل ها پیروی کنید تا فرآیند اضافه کردن گزینه Dropbox به برنامه های آفیس به پایان برسد. شما در حین اجرای فایل به مسیر کامل نصب برنامه دراپ باکس نیاز خواهید داشت و باید در خط فرمان آن را وارد کنید. در آخر یکی از برنامه های آفیس را اجرا کرده و به منوی File بروید. سپس از طریق گزینه Add a place مسیر برنامه Dropbox را بدهید.

چگونه گوگل درایور و دراپ باکس را با آفیس 2013 ادغام کنیم؟

حالا اگر به منوی File بروید گزینه Dropbox را در لیست Places مشاهده خواهید کرد.

اضافه کردن Dropbox به آفیس 2013

اضافه کردن Google Drive به آفیس ۲۰۱۳:

همانند بالا، شما باید قبل از انجام هر کاری نسخه کلاینت گوگل درایو را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. سپس فایل زیر را دانلود کرده و با استفاده از یک اکانت Administrator آن را اجرا کنید:

دانلود: فایل گوگل درایو | رمز فایل: www.hinetwork.ir

سپس از دستورالعمل ها پیروی کنید تا فرآیند اضافه کردن گزینه Google Drive به برنامه های آفیس به پایان برسد. شما در حین اجرای فایل به مسیر کامل نصب برنامه گوگل درایو نیاز خواهید داشت و باید در خط فرمان آن را وارد کنید. در آخر یکی از برنامه های آفیس را اجرا کرده و به منوی File بروید. سپس از طریق گزینه Add a place مسیر برنامه Google Drive را بدهید.

اضافه کردن Google Drive به آفیس 2013

چگونه این سرویس ها را از آفیس ۲۰۱۳ حذف کنیم؟

شما می توانید بعد از استفاده از این سرویس ها در صورت تمایل دوباره آنها را از برنامه های آفیس حذف کنید. برای انجام این کار به منوی File بروید و بر روی گزینه Account کلیک کنید. سپس در قسمت Connected Services بر روی لینک Remove کلیک کنید.

حذف سرویس ها از برنامه های آفیس

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

 1. با سلام و عرض ادب
  شما که اموزش میدین اقای خیری ایکاش اموزشهاتون رو کامل میدادین تا امثال من هم که تازه کار هستیم باهاشون اشنا میشدیم ومیتونستیم کار رو دنبال کنیم عزیز

  مثلا نحوه نسب dropbox از طریق administrator به شکلی هستش
  این واسه امثال منه تازه کار واقعا سخته چون من بعداز دانلود dropbox و googledrive بکلی سیستمم بهم ریخته و وقتی میخوام فایلی رو اپلود کنم چند برابر قبل طول میکشه و فکر میکنم این بخاطر اینه که هنوز نتونستم برنامه هاش رو درست نسب کنم لطفا کمک کنین تا من هم بتونم از اموزشهای پربار شما کمال استفاده رو ببرم

  با تقدیر وتشکر و ارزوی توفیق روزافزون در تمام مراحل زندگی
  دوست عزیز منتظر جوابم