انتقال فایلها و تنظیمات ویندوز توسط برنامه ی Windows Easy Transfer :

انتقال آسان فایلها

Windows Easy Transfer برنامه ای می باشد که به شما کمک می کند براحتی تمامی برنامه ها ، تنظیمات ، اکانت ها ، ایمیلها ، internet Favorites    را ازمکانی به مکان دیگر و یا از سیستم عامل قبلی به سیستم عامل جدیدتان انتقال دهید.

Windows Easy Transfer ، تمامی فایلها و تنطیمات شما را در یک فایل ذخیره می کند. بسته به حجم فایل های شما معمولا این فایل از حجم زیادی بر خودار می شود بنابراین توصیه می شود که حتما از یک هارد اکسترنال برای ذخیره آن استفاده شود.

نکاتی را که باید به یاد داشته باشید :

-          Windows Easy Transfer ، فایل ها و تنظیمات را انتقال میدهد و برنامه های نصب شده توسط این برنامه انتقال داده نمی شود و بعد از نصب سیستم عامل مجددا شما باید به صورت دستی نرم افزار های مورد نظرتان را نصب نمایید. 

-          Windows Easy Transfer ، نمی تواند فایلها و تنطیمات را از یک سیستم عامل ۶۴ – بیتی به یک سیستم عامل ۳۲ – بیتی انتقال دهد. بنابراین توجه داشته باشید در صورتی که شما از ویندوز Xp نسخه ۶۴ – بیتی استفاده می نمایید نمی توانید به ویندوز ۷ نسخه ۳۲ – بیتی انتقال دهید.

-          Windows Easy Transfer  ، در ویندوز Windows XP Service Pack 2 Windows XP Service Pack 2 ویا بالاتر کاربرد دارد بنابراین در صورتی که شما از نسخه پایین تر استفاده می کنید می بایست ابتدا به نسخه بالاتر آپگرید نمایید.

از لینک زیر برای دانلود Windows Easy Transfer استفاده نمایید.

Windows Easy Transfer

Windows Easy Transfer   ، یک ویزارد را در اختیار شما قرار می دهد و براحتی شما میتوانید فایل ها و تنظیمات دلخواه را برای انتقال انتخاب نمایید.

همچنین پیشنهد می شود مطالب زیر را هم ببینید:

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟


Comments are closed.