دانلود یکی از بهترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات

ما معمولا اطلاعاتمان را در داخل هاردیسک کامپیوتر خود نگهداری می کنیم اطلاعاتی مانند : نرم افزار ، آهنگ ، عکس ، اسناد مهم و غیره. گاهی ما به این اطلاعات نیازی نداریم و آنها را پاک می کنیم، اما بعد از پاک کردن متوجه می شویم که به آن اطلاعات نیاز داریم در چنین مواقعی اگر اطلاعاتمان را از طریق Delete  کردن حذف کرده باشیم در قسمت Recycle bin قرار می گیرد و براحتی می توانیم آنها را بازگردانیم. اما در صورتی که این اطلاعات را Shift+Delete کرده باشیم برگرداندن آنها به این سادگی نیست. در  ویندوز ابزاری برای بازگردانی این فایلها که به صورت Shift +Delete  حذف شده اند وجود ندارد.

در چنین مواقع معمولا از نرم افزار های بازیابی ازاطلاعات استفاده می کنند که معمولا پولی هستند. امروز در این پست ما یکی از بهترین نرم افزار های رایگان بازیابی اطلاعات را معرفی می کنیم، نام این نرم افزار “Recuva” می باشد.

Recuvaیک نرم افزار رایگان بازیابی اطلاعات می باشد که این امکان را برای بازگردانی اطلاعات از کامپیوتر ، سطل آشغال، کارت های حافظه، پخش کننده MP3 و غیره را  برای شما فراهم می کند. از جمله قابلیتهای کم نظیر این نرم  می توان به بازیابی اطلاعات درایوهای فرمت شده و ایمیل های حذف شده از نرم افزار های محبوب مثل  Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail اشاره کرد.

 نرم افزار بازیابی اطلاعات

 این نرم افزار یک ویزارد برای شما فراهم می کند که به شما بر ای بازگردانی فایلهای مهم کمک می کند.

  • ویزگی جالب دیگر این نرم افزار “Secure Overwrite or Delete ” می باشد که  این قابلیت را به شما می دهد که فایل {ها} را پاک نمایید به صورتی که دیگر توسط هیچ نرم افزاری قابلیت بازگردانی نداشته باشد ، این قابلیت برای افرادی مهم می تواند باشد که اطلاعاتی امنیتی دارند که  نمی خواهند تحت هیچ شرایطی این اطلاعات توسط افراد دیگری بازیابی شود.
  • نسخه پرتابل این نرم افزار براب افرادی که نمی خواهند نرم افزار رانصب کنند موجود می باشد.
  • این نرم افزار توسط سیستم عامل های Windows XP, Server 2003, Vista, Server 2008, Windows 7, Windows 8 and Windows 8.1 پشتبانی می شود.

لینک دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات  “Recuva” در زیر می باشد.


Comments are closed.